Kombinovaný úvazek, Plný úvazek
Všechny kraje ČR
Zveřejněno před 2 roky

Zapojte se a pojďte navrhovat optimální technická řešení v oblasti obnovitelných zdrojů se zaměřením na fotovoltaiku, tepelná čerpadla a e-mobilitu pro residenční a komerční segment.

Projektujeme elektrárny pro rodinné domy, komerční i investiční elektrárny. Do projektů integrujeme nové technologie v oboru. Na začátku musí stát kvalitní, precizně promyšlený projekt, ať už se jedná o rodinný dům, nebo o investiční elektrárnu, návrh pro stavební řízení či dotační studii.

Hledáme precizního stavebního projektanta/ku, které fotovoltaika baví jako nás.

Pracovní náplň:

  • Návrhy rezidenčních a komerčních elektráren po stavební stránce
  • Příprava dokumentace pro stavební povolení
  • Koordinace se specialisty – PBŘ, elektro, statika
  • Spolupráce s dalšími členy projektového týmu
  • Zapojení se do realizace větších elektráren, kontrolní dny na stavbě
  • Posouzení územních možností pro výstavbu elektrárny – feasibility study
  • Prohlídky staveb pro předprojektovou přípravu
  • Příprava cenových nabídek

Očekáváme:

  • Zkušenost s prací v AutoCAD či alternativně
  • Zkušenost s komunikací se stavebními úřady
  • Znalost legislativních a technických požadavků v povolovacím procesu
  • Angličtina výhodou
  • Pečlivost, smysl pro detail, efektivitu

Nabízíme:

  • Dynamický kolektiv
  • Možnost práce na inovativních start-up produktech
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Férové jednání
  • Spolupráce na plný úvazek, případně na IČO
  • Home-office po zapracování
  • Flexibilita pracovní i časová, pokud jsou výsledky
  • Práce na dobu neurčitou
  • Mobilní telefon a notebook
  • Služební vůz po zapracování

Požádat online

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *